Çalınan E Posta Adresini Geri Alma

Çalınan E-Posta Adresini Geri Alma

Yardım

Merhabalar, bugün sizlere Çalınan E Posta Adresini Geri Almamanız için sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle e-posta hesabının çalınması herkesin başına gelecek bir olaylardan biridir. Bunun nedeni ise bilmediğiniz etmediğiniz sizlere gelen maillere tıklamanız üzere çalınmaktadır. Buda hesabınızın çalınmasına neden olan nedenlerden biridir. Sizlere hesap güvenliğiniz hakkında bilgi verip nasıl hesabınızı bilgisayar korsanlarından koruyacağınızı sizlere açıklayacağız. Sizde hemen vereceğimiz önerilere dikkate alarak hemen hesap güvenliğinizi üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaya çalışacağız. İlk olarak hesabınıza zarar verecek unsurları ve uzak durmanız gereken şeylerden bahsedelim.

Fake Mail Nedir?

Fake Mail, bir mail kullanıcısına e-posta yoluyla gönderilen maildir. Bu yöntemi genel olarak İnternet dolandırıcıları (Korsan) kullanmaktadırlar. Bu maillerin sahte olduğunu anlayamazsınız bu mailler o kadar gerçekçi’ki e-posta kullanıcıları hemen bu tuzağa düşebilmektedir. Bu mailleri kendi geliştirdikleri programlar ile sizin mail kutunuza göndermektedirler.

Güçlü Bir Şifre Oluşturun!

Bildiğiniz gibi şifrenizi belki bir arkadaşınız veya size zarar vermek isteyen kişiler farklı yollarla öğrenmiş olabilirler. Yada tahmin yoluyla şifrenizi ele geçirmiş’de olabilir. Çünkü oluşturacağınız şifre hesabınızın kalitesini ve güvenliğini belirler. Oluşturacağınız bu şifre sayesinde hesabınızın size zarar verecek kişilerin eline geçtiği zaman olay farklı boyutlara gidebilir. Çünkü belki hesapta özel dosyalarınızı, resimlerinizi, videolarınızı gibi dosyalarınız varsa bu size problem yaratabilir. Bu çalınma olayını önlemek içinde güçlü bir şifre içinde geçmektedir. Güçlü bir şifre oluşturmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK hemen sizde bir güvenli şifre oluşturabilirsiniz. Hemen sizlere çalınan e-postanızı geri almanız için yardımcı olalım. Sizlere aşağıda vereceğimiz linklere tıklayarak resimli ve detaylı olarak hotmail, gmail, yandex, mynet, yahoo gibi mail hesabınızı geri almanız için yardımcı olacağız.

Çalınan E-postanızı Geri Alın!

Sizlere nasıl hesabınızı geri alacağınızı resimli ve detaylı olarak daha önce sitemizde açıkladık, sizde hemen vereceğimiz linklere tıklayarak ücretsiz olarak hesabınızı geri alabilirsiniz.

 

   Gmail Geri Alma

   Hotmail Şifremi Unuttum

   Yahoo Geri Alma

   Mynet Şifremi Unuttum


Çalınmış olan e-posta hesabınızın ismine göre yukarıdaki linklerden birine tıklayarak hesabınızı geri alabilirsiniz. Tıklayacağınız linklere açılacak sayfalar sizlere resimli ve detaylı olarak açıklamış bulunmaktayız. Eğer sorun yaşadığınız yerler olursa bizlere yorum panelinden sormayı unutmayınız.

Kaynak: E Posta Kur

Bir Cevap Yazın