E Posta Kur

E Posta Kur

Yardım

Merhabalar, Bugün sizlere E Posta Kur işlemlerini gerçekleştirmeni için yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi günümüzde e-posta kullanımı çok kullanılmakla birlikte artık her kullanıcının bir e posta adresinin olması şarttır diyebiliriz. Elektronik e-posta sayesinde İnternet üzerinde bir çok işinizi halledebilirsiniz. Faturalar, Alışveriş v.b gibi bir çok ödemelerinizi İnternet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere ücretsiz olarak e posta hesabı veren Web sitelerini açıklayacağız. Dünyanın en kaliteli Gmail/Hotmail/Yandex/Mynet/Yahoo gibi sitelerden ücretsiz olarak e-posta adresi almanız için aşağıdaki linklere tıklayarak bir hesap oluşturabilirsiniz.

e-posta-kur
E Posta Kur

Gmail (Mail):

Gmail Dünyaca ünlü olup ve Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya sahip olmaktadır. Gmail yeni e posta hesabı kullanacak kişiler için yardımcı olup ücretsiz bir alan sunmaktadırlar. Basit tasarımıyla ve güvenlik açısından taviz vermeyen gmail kesinlikle kullanmanız için tercih etmekteyiz. Gmail e posta panelinde sadece küçük reklamlar yayınlamaktadır. Sizde hemen Gmail’e kayıt olun ve bir hesap oluşturarak kullanmaya başlayın. Aşağıda’ki linke tıklayarak gmail hesap oluşturabilirsiniz.

   Gmail Kaydol

Hotmail (Mail):

Hotmail her kullanıcıya kişisel bir e posta adresi vermektedir. Türkiye’de ve aynı zamanda Dünya’da pek çok kullanıcıya sahip olan hotmail ücretsiz olarak bir e-posta adresi sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Basit kullanımı ve dosyalarınızı ücretsiz olarak rahatlıkla barındırmanız yardımcı olacaktır. Sizde hemen deneyin ve e posta kullanma başlayın. Aşağıda’ki linke tıklayarak hemen sizde e-posta kullanabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

   Hotmail Kaydol

Yandex (Mail):

Yandex Rus yapımı bir arama motorudur. Aynı zamanda yandex kullananlar yandex’ten e posta hesabı alabilmektedirler. Geçtiğimiz senelerde Yandex ülkemiz adına çok büyük yatırımlar yapmış olup (futbol takımları, televizyon, internet) gibi bir çok alanda reklam yapmıştır. En hızlı bir şekilde kullanılan arama motorlarının sıralamasına girmiştir. Kullanımı kolaydır. Yandex Telefonsuz E-posta hesabı vermektedir. Eğer sizde telefonsuz e posta almak istiyorsanız hemen aşağıda’ki linke tıklayın.

   Yandex Kaydol

Yahoo (Mail):

Yahoo genel olarak Amerika’da çok kullanılan bir portal sitesidir. Bir çok kategoride hizmet veren yahoo aynı zamanda kullanıcılarına e-posta hesabı vermektedir. Eğer sizde hemen yahoo’dan e posta almak istiyorsanız yahoo sitesini ziyaret edip e posta açmaya başlayın. Yahoo aynı zamanda bir arama motorudur. Eğer sizde hemen yahoo kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

   Yahoo Kaydol

Mynet (Mail):

Mynet Türk yapımı bir portal sitesidir. Türkiye’de çok kullanılmakta olup ve mynet ziyaretçilerine ücretsiz olarak bir eposta adresi sunmaktadır. Aybu zamanda mynet bir çok kategoride kullanıcılarına hizmet vermektedir. Eğer sizde mynet’ten eposta adresi almak istiyorsanız aşağıda’ki linke tıklayarak hemen sizde bir mynet hesabı oluşturabilirsiniz.

   Mynet Kaydol


Eğer yukarıda merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın