Gizlilik Politikası

Web sitemiz (www.epostabilgi.com) e-posta hesabı oluşturmanız için gerekli bilgileri sağlama amacıyla kurulmuştur. Web sitemiz üzerinden kesinlikle e-posta hesabı alamazsınız. Sadece e-posta siteleri hakkında bilgi verip ve nasıl kayıt olacağınızı anlatmaktadır. Aynı zamanda e-posta hesabını silmek isteyen kullanıcılara’da yardımcı olmaktayız. Hesaplarını silmeleri için birbirinden kaliteli makaleler yayınlamaktayız. Yazılarımız kaynak gösterilmeden kopyalanamaz ve tüm hakları saklıdır. Bu şartlar altında dilediğiniz gibi web sitemizden faydalanabilirsiniz.

Microsoft Kullanıcı Gizliliği:

Bir Microsoft hesabıyla Microsoft ürünlerinde ve bazı Microsoft İş Ortaklarının ürünlerinde oturum açabilirsiniz. Hesabınızda oturum açmak daha iyi kişiselleştirme sağlar, ürünler ve cihazlar arasında sorunsuz ve tutarlı deneyimler sunar, bulut veri depolamasına erişip bu hizmeti kullanmanıza olanak tanır, Microsoft hesabınızda kayıtlı ödeme araçlarını kullanarak ödeme yapmanıza imkan verir ve başka gelişmiş özellikler ve ayarlar sağlar.

Bir ürüne erişmek üzere hesabınızda oturum açtığınızda, söz konusu oturum açma işleminin kaydını oluştururuz. Microsoft hesabınızla üçüncü taraf hizmetlerden birinde oturum açtıysanız ilgili hizmetin gerektirdiği hesap verilerini paylaşmak isteyip istemediğiniz sorulur.

Gmail Kullanıcı Gizliliği:

Gizliliğinizi korumak, güvenliğinizi artırmak ve size hem seçenek hem de kontrol olanağı sunmak üzere kullanımı kolay araçlar oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Gizliliğiniz ve güvenliğiniz bizim için çok önemlidir

Hizmetlerimizi kullanırken bilgileriniz konusunda bize güvenirsiniz. Kişisel bilgilerinizi gizli ve güvenli bir şekilde nasıl sakladığımız ve kontrolün sizde olmasını nasıl sağladığımızla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Google Güvenlik Merkezi

Web’in herkes için güvenli kalmasını sağlamak ortak bir sorumluluktur. Kendinizi ve ailenizi çevrimiçi ortamda nasıl koruyacağını öğrenin.

Gizli Mod

Açtığınız sayfaların ve indirdiğiniz dosyaların Chrome’un göz atma veya indirme geçmişine kaydedilmemesi için Google Chrome’da gizli modda nasıl göz atacağınızı öğrenin. Gizli moda nasıl erişebileceğinizi öğrenin.

Hesabım

Google Ürünü Gizlilik Rehberi

Gmail, Arama, YouTube ve diğer Google ürünlerini kullanırken kişisel bilgilerinizi ve kullanım geçmişinizi kontrol etme ve koruma olanağınız vardır. Google Ürünü Gizlilik Rehberi Google ürünlerinde bulunan gizlilik özelliklerinden bazılarının nasıl yönetileceğine ilişkin bilgileri bulmanıza yardımcı olabilir.