Gmail Giriş

Gmail Giriş

Bilgi

Merhabalar, bugün sizlere e-posta bilgi sitesi olarak Gmail Giriş yapmanıza yardımcı olacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi sizlere resimli ve detaylı olarak nasıl giriş yapacağınızı anlatacağız. Sizde hemen ücretsiz olarak nasıl giriş yapacağınızı öğreneceksiniz. Öncelikle e-posta siteleri günümüzde çok önemli bir rolü bulunmaktadır. Artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılıp ve internet ile uğraşan kişilerin kesinlikle bir hesabı olması şarttır. Hesabı kullanıp İnternet’i doyasıya kullanabilme şansına sahipsiniz. Hemen sizlere ilk olarak gmail hakkında biraz açıklama yapıp daha sonra ise gmail giriş yapmanıza yardımcı olmaya çalışalım.

Gmail Girişi

Gmail, kullanıcı başına 1 GB’lık ilk depolama kapasite teklifi ile, Gmail web postası standardını önemli ölçüde arttırdı. Ücretsiz depolama için webmail standardını 2 MB’den4 MB’ye artırarak bu hizmeti aynı dönemde Hotmail gibi rakiplerinin sunduğu miktarın önemli ölçüde üzerine taşıdı ve ilk olarak gmail giriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklayarak hesap açabilir ve giriş yapabilirsiniz.

   Gmail Giriş Sayfası İçin Tıkla

   Gmail Hesap Açmak İçin Tıklayın

   Gmail Hesap Ayarları İçin Tıkla

Gmail Mobil Giriş işlemini yapmanız için tek yapmanız gereken telefonunuza uygun (ios, android) uygulamayı indirip giriş yapmayı denemektedir. Sizde gmail giriş yapabilir ve oturum açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizde bir gmail hesabı açarak dosyalarınızı, resimlerinizi, videolarınızı gibi dökümanlarınızı e-posta hesabınızda saklayabilirsiniz. Gmail, hesabınıza gelen spam e-postaları engelleyiniz. Her gün hesabınızı kontrol edip tanImadığınız kişiler tarafından gönderilen e-postaları engelleyin spam olarak işaretleyin bu gelen e-postalar size zarar verebilecek ve hesabınıza ele koymak isteyebilen sahte maillerdir.

Gmail Kişi Nasıl Engellenir?

Gmail kişi engelleme özelliğini kullanmak aslında çok basittir. Sadece size gelen mail’i açmanız ve yanıtla seçeneğinin yanında bulunan ok işaretine tıklamanız gerekmektedir. Karşınıza bir pencere açılacaktır. Bu açılacak sayfada engelleyeceğiniz kişinin mesajları açılacaktır ve karşınıza “Ahmet adlı kullanıcıların gönderilerini engelle” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemi uyguladığınız takdirde artık bu kullanıcı ile ilişkiniz kesilip ve artık onunla ilgili, bildirimler, mesajlar almayacaksınız.


Gmail Giriş adlı makalemizin sonuna geldik ve yukarıdaki butonlara tıklayarak sizde hemen bir gmail giriş işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın