Gmail Kaydol, Gmail Aç

Gmail Kaydol, Gmail Aç

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Merhabalar, bugün sizlere Gmail Kaydol işlemlerini gerçekleştirmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi e-posta devrimi hayatımızda büyük bir etki oldu. Artık İnterneti kullanan her bireyin 1 tane mail hesabının olması şarttır. Bugünde sizlere ücretsiz e-posta veren Gmail’i tanıtacağız. Öncelikle Gmail Dünyanın en büyük e-posta servisidir ve Dünya’da en çok kullanılan servislerden biridir. Gmail Google’nin e-posta servisidir. Eskiden Google sadece bir arama motoruydu daha sonra ise yeni e-posta kullanacak kişilere ücretsiz olarak mail vermektedir.

Gmail Aç

Gmail, Google’ın sunduğu reklam destekli ücretsiz bir e-posta hizmeti vermektedir Yeni kullanıcılar Gmail’e güvenli web postasının yanı sıra POP3 veya IMAP4 protokolleri aracılığıyla da erişebilir. Gmail ilk olarak 1 Nisan 2004’te yalnızca davet üzerine kullanılabilen bir beta sürüm yayınladı ve 7 Şubat 2007’de herkese açık hale getirildi, bu sırada halen beta durumundaydı. Hizmet 7 Temmuz 2009’da beta durumundan diğer Google Apps hizmetleriyle birlikte güncellendi.

Gmail Kaydol

gmail-kaydol-resimli-anlatım
gmail-kaydol-resimli-anlatım

Gmail Kaydol

  • İlk olarak yukarıdaki butona tıklıyoruz. Karşınıza Gmail kayıt formu çıkacaktır.
  • Adınızı ve soyadınızı yazın.
  • Sizden bir e-posta oluşturmanızı istemektedir. Eğer örnek vermek gerekirse: Adiniz&soyadiniz@gmail.com şeklinde oluşturabilirsiniz. E-posta hesabı oluştururken Türkçe harflerden kaçınmalısınız, zaten kullandığınız takdirde otomatik olarak hata ile karşılaşacaksınız.
  • Sizden parola yani şifre oluşturmanızı istemektedir.
  • Doğum tarihinizi doğru bir şekilde girin. Hesabınızın şifresini veya çalınma gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız doğum tarihiniz sayesinde geri alabileceksiniz.
  • Telefon numarası eklemenizi istemektedir. Hesap güvenliğiniz için ekleyin.
  • Diğer e-posta hesabınız yoksa boş bırakabilirsiniz. Son olarak hesap oluştur butonuna tıklayarak bitiriyoruz.

Eğer merak ettiğiniz yeler olursa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Yorum

2 comments

Bir Cevap Yazın