Gmail Kaydol, Gmail Aç

Gmail Kaydol, Gmail Aç

Yardım

Merhabalar, bugün sizlere Gmail Kaydol işlemlerini gerçekleştirmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi e-posta devrimi hayatımızda büyük bir etki oldu. Artık İnterneti kullanan her bireyin 1 tane mail hesabının olması şarttır. Bugünde sizlere ücretsiz e-posta veren Gmail’i tanıtacağız. Öncelikle Gmail Dünyanın en büyük e-posta servisidir ve Dünya’da en çok kullanılan servislerden biridir. Gmail Google’nin e-posta servisidir. Eskiden Google sadece bir arama motoruydu daha sonra ise yeni e-posta kullanacak kişilere ücretsiz olarak mail vermektedir.

Gmail Aç

Gmail, Google’ın sunduğu reklam destekli ücretsiz bir e-posta hizmeti vermektedir Yeni kullanıcılar Gmail’e güvenli web postasının yanı sıra POP3 veya IMAP4 protokolleri aracılığıyla da erişebilir. Gmail ilk olarak 1 Nisan 2004’te yalnızca davet üzerine kullanılabilen bir beta sürüm yayınladı ve 7 Şubat 2007’de herkese açık hale getirildi, bu sırada halen beta durumundaydı. Hizmet 7 Temmuz 2009’da beta durumundan diğer Google Apps hizmetleriyle birlikte güncellendi.

Gmail Kaydol

İlk olarak altta’ki butona tıklayın ve sizi gmail kayıt sayfasına yönlendirecektir.

   Gmail Kaydol

gmail-kaydol-resimli-anlatım
gmail-kaydol-resimli-anlatım
  • İlk olarak yukarıdaki butona tıklıyoruz. Karşınıza Gmail kayıt formu çıkacaktır.
  • Adınızı ve soyadınızı yazın.
  • Sizden bir e-posta oluşturmanızı istemektedir. Eğer örnek vermek gerekirse: Adiniz&soyadiniz@gmail.com şeklinde oluşturabilirsiniz. E-posta hesabı oluştururken Türkçe harflerden kaçınmalısınız, zaten kullandığınız takdirde otomatik olarak hata ile karşılaşacaksınız.
  • Sizden parola yani şifre oluşturmanızı istemektedir.
  • Doğum tarihinizi doğru bir şekilde girin. Hesabınızın şifresini veya çalınma gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız doğum tarihiniz sayesinde geri alabileceksiniz.
  • Telefon numarası eklemenizi istemektedir. Hesap güvenliğiniz için ekleyin.
  • Diğer e-posta hesabınız yoksa boş bırakabilirsiniz. Son olarak hesap oluştur butonuna tıklayarak bitiriyoruz.

Eğer merak ettiğiniz yeler olursa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Gmail Kaydol, Gmail Aç

Bir Cevap Yazın