Goley Kaydol, Goley Hesap Aç

Goley Kaydol, Goley Hesap Aç

Online Oyunlar

Merhabalar, bugün sizlere Goley Kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için gereken bilgileri ve hesap açmanız için yardımcı olacağız. Biz e-posta bilgi sitesi olarak sizlere e-posta hesabı oluşturmanız için ve online oyunlar, popüler sitelere kayıt olmanız için yardımcı olacak bir kayıt rehber sitesidir. Sizlere ilk olarak online oyunlar hakkında bilgi verip daha sonra kayıt olmanız için gereken işlemleri gerçekleştirmeniz için yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi Goley bir online spor oyunudur. Joygame tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Bizde yeni goley oynayacak kişiler için hesap açmalarına yardımcı olmak istiyoruz ve nasıl bir goley hesabı açacağınızı resimli ve detaylı olarak web sitemizde açıklayacağız. Hemen ilk olarak sizlere goley hakkında biraz bilgi verip daha sonra kayıt işlemine geçmeye başlayalım.

Goley Hesap Aç

Joygame’nin geliştirdiği client web tabanlı oyundur. Goley bir MMO futbol oyunudur. Ücretsiz olarak her futbol veya spor seven kişiler oynayabilir. Goley oyuncuları arkadaşlarıyla veya yeni tanışabilecek kişilerle karşılıklı birlikte sınırsız olarak futbol deneyimini yaşayabilecektir. Goley her taşyan kitleye hitap etmektedir. Goley oyunun’da Türkçe spiker olup ve İlk defa bir MMO oyununda Türk spikerin görev aldığı bir oyundur. Türkiye’nin en iyi spikerlerinden olan Sabri Ugan tarafından seslendirildi. Sizde hemen bu oyunu oynamak istiyorsanız ilk olarak aşağıda sizlere nasıl bir goley hesabı açacağınızı anlatacağız.

Goley Kaydol

goley-kaydol
goley-kaydol
  • İlk olarak “Goley Kaydol” adlı butona tıklıyorsunuz. Daha sonra karşınıza yukarıdaki resim ortaya çıkacaktır.
  • Kendinize bir kullanıcı adı oluşturun. Zaten yukarıdaki resimde gördüğünüz. Gibi örnek vermiş bulunmaktayız. Sizde o örneğe bakarak kendi kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.
  • Bir e-posta adresi eklemeniz gerekmektedir. Eğer e-posta hesabınız yoksa BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz olarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızı ekleyin ve son olarak doğrulama işlemini seçin ve “Hemen Üye Ol” butonuna tıklayarak bir hesap açabilirsiniz.

Wolfteam Kaydol makalemizi sizlere detaylı olarak anlattık. Sizde hemen yukarıdaki işlemleri takip edip bir woflteam hesabı açabilirsiniz. Eğer wolfteam kayıt sırasında sorun yaşadığınız yerler olursa bizlere yorum panelinden ulaşabilirsiniz. Yada oyun hakkında bilgi vermek istiyorsanız aynı şekilde yorum olarak gönderiniz. Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın