Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

Yardım

Merhabalar, bugün sizlere Hotmail Kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi hotmail bir e posta servisidir. Yeni e posta kullanacak kişilere e-posta adresi vermektedir. Günümüzde artık İnternet ile uğraşan kişilerin kesinlikle bir hesabı olması şarttır ve onun için çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda İnternet üzerinde günlük hayatta yaptığımı bir çok işi yapabilecektir. Örneğin faturalarınızı İnternet üzerinde rahatlıkla ödeme şansınız vardır.

Hotmail Aç

Hotmail, Sabeer Bhatia ve Jack Smith tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu dönemde ilk e-posta programı olan hotmail 1996 yılında tamamen artık kullanılabilir bir hale gelmiştir. Sabeer ve Jack yeni açacak servislerine ad bulmaya çalıştıklarında HTML harflerini çağrıştırdığı için seçilmiştir. Ancak bu e-posta servisinin orjinal adı ise HoTMaiL’dir.

   Hotmail Kaydol

Hotmail Kaydol Resimli (1)
Hotmail Kaydol Resimli (1)
  • Bir e-posta adresi oluşturmanızı istemektedir. Örnek: adiniz&soyadiniz@hotmail/Outlook/.com şeklinde yapabilirsiniz. Yalnız e-posta adresi oluşturduğunuz zaman kesinlikle Türkçe kelimeler kullanmaktan kaçınmalısınız. oluşturduğunuz e-posta adresi kabul edilmeyecektir.
  • Bir parola yani şifre oluşturmalısınız. Örnek: Harf/Sayı/Sembol [epostabilgi@_156] şeklinde oluşturabilirsiniz.
Hotmail Kaydol Resimli (2)
Hotmail Kaydol Resimli (2)
  • Adınızı ve soyadınızı doğru bir şekilde giriniz ve daha sonra “İLERİ” butonuna tıklayınız.
Hotmail Kaydol Resimli (4)
Hotmail Kaydol Resimli (4)
  • Ülke/Bölge: Eğer Türkiye de giriş yaparsanız zaten otomatik olarak seçilecektir. Yada farklı bir ülkeden kayıt olmak istiyorsanız istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.
  • Doğum Tarihi: Doğum tarihinizi doğru bir şekilde ekleyin, eğer hesabınız çalınırsa doğum tarihiniz ile hesabınızı geri alabilirsiniz. Doğum tarinizi doğru bir şekilde girdiyseniz “İLERİ” Butonuna tıklayınız. Eğer çalınan hesabınızı geri almak istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN.

  • Son olarak güvenlik kodunu girin ve “İLERİ” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Eğer Hotmail hesabı oluştururken sorun yaşadığınız yerler varsa bizlere yorum panelinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere hemen yardımcı olmaya çalışacağız. Hotmail Kaydol işlemlerini gerçekleştirebilir ve kullanabilirsiniz.

5 thoughts on “Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

Bir Cevap Yazın