Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Merhabalar, bugün sizlere Hotmail Kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi hotmail bir e posta servisidir. Yeni e posta kullanacak kişilere e-posta adresi vermektedir. Günümüzde artık İnternet ile uğraşan kişilerin kesinlikle bir hesabı olması şarttır ve onun için çok faydalı olacaktır. Aynı zamanda İnternet üzerinde günlük hayatta yaptığımı bir çok işi yapabilecektir. Örneğin faturalarınızı İnternet üzerinde rahatlıkla ödeme şansınız vardır.

Hotmail Aç

Hotmail, Sabeer Bhatia ve Jack Smith tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu dönemde ilk e-posta programı olan hotmail 1996 yılında tamamen artık kullanılabilir bir hale gelmiştir. Sabeer ve Jack yeni açacak servislerine ad bulmaya çalıştıklarında HTML harflerini çağrıştırdığı için seçilmiştir. Ancak bu e-posta servisinin orjinal adı ise HoTMaiL‘dir.

Hotmail Kaydol

hotmail-ac-resimli-anlatim
hotmail-ac-resimli-anlatim

   Hotmail Kaydol

  • İlk olarak hotmail kaydol isimli butonumuza tıklıyoruz. Karşınıza hotmail kayıt formu gelecektir.
  • Adınızı ve soyadınızı doğru bir şekilde yazıyoruz.
  • Bir e-posta adresi oluşturmanızı istemektedir. Örnek: adiniz&soyadiniz@hotmail com şeklinde yapabilirsiniz. Yalnız e-posta adresi oluşturduğunuz zaman kesinlikle Türkçe kelimeler kullanmaktan kaçınmalısınız. oluşturduğunuz e-posta adresi kabul edilmeyecektir.
  • Bir parola yani şifre oluşturmalısınız. Örnek: Harf/Sayı/Sembol [epostabilgi@_156] şeklinde oluşturabilirsiniz.
  • Doğum tarihinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Sizden telefon numaranızı eklemeniz istemektedir. Bunun sebebi ise eğer şifrenizi veya çalınma gibi bir durumla karşılaşırsanız telefon numaranız sayesinde geri alabileceksiniz.
  • Diğer E-posta adresini boş bırakabilir veya size önerimiz e-postayı eklemeniz hesap güvenliğinizi artıracaktır. Son olarak güvenlik kodunu yazıp hesap oluştur butona tıklıyoruz.

Eğer merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum panelinden ulaşabilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Yorum

5 comments

Bir Cevap Yazın