Hounds Kaydol, Hounds Hesap Aç

Hounds Kaydol, Hounds Hesap Aç

Online Oyunlar

Merhabalar, bugün sizlere Hounds Kaydol oyununa kayıt olmanız için sizlere yardımcı olacağız. Biz e-posta bilgi sitesi olarak sizlere e-posta hesabı oluşturmanız için ve online oyunlar, popüler sitelere kayıt olmanız için yardımcı olacak bir kayıt rehber sitesidir. Sizlere ilk olarak online oyunlar hakkında bilgi verip daha sonra kayıt olmanız için gereken işlemleri gerçekleştirmeniz için yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi Hounds bir online savaş oyunudur. Joygame tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Bizde yeni Hounds oynayacak kişiler için hesap açmalarına yardımcı olmak istiyoruz ve nasıl bir Hounds hesabı açacağınızı resimli ve detaylı olarak web sitemizde açıklayacağız. Hemen ilk olarak sizlere hounds hakkında biraz bilgi verip daha sonra kayıt işlemine geçmeye başlayalım.

Hounds Hesap Aç

Hounds The Last Hope, Netmarble EMEA ve BUFF işbirliği ile Avrupa, Türkiye ve Mena bölgesinde Nisan ayında yayınlanan bir Aksiyon – Rol Yapma (RPS) oyunudur. Kore ve Japonya’da Hounds – Reload adı ile yayınlandıktan kısa bir süre sonra büyük bir ilgiyle karşılanan oyun, 2015’te dünyanın diğer bölgelerinde de adından söz ettirmeye hazır.

Hounds Kaydol

hounds-kaydol
hounds-kaydol
  • İlk olarak “Hounds Kaydol” adlı butona tıklıyorsunuz. Daha sonra karşınıza yukarıdaki resim ortaya çıkacaktır.
  • Kendinize bir kullanıcı adı oluşturun. Zaten yukarıdaki resimde gördüğünüz. Gibi örnek vermiş bulunmaktayız. Sizde o örneğe bakarak kendi kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.
  • Bir e-posta adresi eklemeniz gerekmektedir. Eğer e-posta hesabınız yoksa BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz olarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızı ekleyin ve son olarak doğrulama işlemini seçin ve “Hemen Üye Ol” butonuna tıklayarak bir hesap açabilirsiniz.

Eğer yukarıda merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum panelinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın