İnstagram-hesap-silme-linki

İnstagram Hesap Silme, İnstagram Hesap Kapatma 2018

Yardım

Merhabalar, Bugün’ki konumuz İnstagram Hesabı Silme, kapatma ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz ve sizlere en kolay şekilde hesabınızı silmeye yardımcı olacağız. Sizlere videolu ve resimli anlatım yaparak ve aynı zamanda takıldığınız yerleri sizlere açıklayarak ve en derininden yardımcı olacak şekilde bu makalemizi hazırladık.

İnstagram Nedir?

Öncelikle İnstagram fotoğraf paylaşma bir sosyal medya sitesidir. Her gün gittikçe ziyaretçisi’de artan bir web sitesidir. 150 milyona yakın bir kullanıcıya sahiptir. Facebook’un bu uygulamayı aldıktan sonra her gittikçe’de büyümeye devam etmektedir. Her gün’de instagram kullanıcıları’da muhakkak hesaplarına giriş yapmaktadırlar.

Her kullanıcı İnstagram hesabı açtığı gibi kapatması’da mümkündür. Şimdi sizlere İnstagram hesabınızı sileceğinizi ve silme linkini vereceğiz ve en derininden’de sizlere yardımcı olmaya hazır olacağız. Aslında İnstagram hesabı silmek çok kolaydır. Yani İnstagram hesabınızı silmek için doğru yere geldiğinize emin olmanızı isteriz. Sizlere vereceğimiz tek link’te hesabınızı silebileceksiniz. Aynı zamanda videolu anlatım yaparak hemen hesabınızı silmeye yardımcı olacağız.

İnstagram Hesabı Nasıl Silinir?

1. İlk olarak sizlere aşağıda vereceğimiz Linke tıklamanız gerekmektedir. Vereceğimiz linke tıkladıktan hemen sonra hesabınıza giriş yapmalısınız.

İnstagram-hesap-silme-2018

İnstagaram Kapatma Link:

https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

2. Hesabınızı sildikten sonra kesinlikle bu hesabınıza daha sonra ulaşamayacaksınız. Yani geri alma şansı’da yoktur.


3. Hesabınızı sildiğiniz zaman aynı zamanda beğendiğiniz fotoğraflar, attığınız fotoğraflar, İnstagram hesabınıza eklediğiniz tüm içerikler geri gelmeyecek şekilde olarak silinecektir. Aynı zamanda sileceğiniz hesabın adına üye olmak imkansızdır. Eklediğiniz arkadaşlar, ve sizin hakkınızda’ki eklediğiniz diğer tüm bilgiler silinecektir.

Eğer Takıldığınız yerler veya merak ettiğiniz bölümler olursa bizlere yorum bölümünden ulaşarak sizlere en kısa zamanda takıldığınız yerlerde bilgi vererek sizlere yardımcı olacağız. Umarım İnstagram hesabınızı silmiş sinizdir. İyi günler dilerim..!

Bir Cevap Yazın