Mail-Ru Kaydol

Mail-Ru Kaydol

Bilgi

Merhabalar, bugün sizlere Mail-Ru Kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için gereken bilgileri ve nasıl bir hesap açacağınızı öğreteceğiz. Öncelikle bu makalemize göz atacak kişiler Azerbeycan kardeşlerimiz için bu makaleyi yazmış bulunmaktayız. Mail-Ru Azerbaycan’da yaşayan kullanıcılara hatta tüm Dünya’ya ücretsiz olarak e-posta hesabı vermektedir. E-posta adresi almak isteyen kullanıcılar genel olarak Sosyal Medya sitelerine kayıt olmak ve oyun oynamak için hesap oluşturmak istemektedirler. Bu yüzden bizde sizlere ücretsiz olarak nasıl Mail-Ru kayıt olacağınızı anlatıp ve resimli bir şekilde hesap açmanıza yardımcı olacağız. İlk olarak Mail-Ru hakkında biraz bilgi verip daha sonra kayıt işlemine başlamak istiyorum.

Mail-Ru Aç

Mail.ru Rusça hizmet veren en büyük e-posta servisidir. 16 Ekim 2001 tarihinden bu yana web sitesi bu isimle anılmaktadır. Mail.ru hisselerinin % 30’u 2007 yılının Ocak ayında bir Güney Afrika şirketi olan Naspers’e satılmıştır.

Mail-Ru Kaydol

mail-ru-kaydol
mail-ru-kaydol

Mail-Ru Kaydol

  • İlk olarak hemen yukarıdaki butona tıklıyoruz. Yukarıdaki butona tıkladığınız zaman karşınıza Rusça bir sayfa çıkacaktır. Eğer Rusça dilini biliyorsanız hemen gereken işlemleri doldurun eğer bilmiyorsanız sağ tıklayarak Türkçeye Çevir seçeneğine tıklayıp sayfanın hepsini Türkçeye çeviriyoruz.
  • adınızı ve soyadınızı yazınız.
  • doğum tarihinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Doğru girdiğiniz takdirde hesap güvenliğiniz artacaktır. Herhangi bir şifre unutma sorununda doğum tarihiniz sayesinde yeni bir şifre geri alma şansına sahipsiniz.
  • Şehri kısmına Türkiye seçiniz.
  • Kendinize bir mail adresi oluşturmanız istemektedir. Zaten resimde gördüğünüz gibi adinizvesoyadiniz@mail.ru tarzı bir şeyler yapabilirsiniz. E-posta hesabı oluşturduğunuz zaman kesinlikle Türkçe karekterler kullanmayın, zaten otomatik olarak kabul etmeyecektir.
  • Bir parola oluşturmanız lazımdır. Güçlü ve kimsenin tahmin edemeyeceği bir parola oluşturmanız hesabınızın güvenliğini arttıracaktır. Eğer Parola oluşturma deneyiminde iyi değilseniz hemen BURAYA TIKLAYARAK bir güçlü parola oluşturabilirsiniz.
  • Cep telefonu numarası istemektedir. Bu kısım hesap güvenliğiniz açısından önemli bir durumdur. Eğer telefon numaranızı vermek istemiyorsanız aşağıdaki cep telefonum yok seçeneğine tıklayarak hemen bu adımı geçebilirsiniz.
  • Son olarak Kullanım Koşullarını okuyup hemen hesabınızı açınız. Hayırlı Uğurlu olsun.

Mail-Ru kayıt işlemimiz sona ermiştir. Eğer sorun yaşadığınız yerler olursa bizlere yorum panelinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın