Minecraft Kaydol, Minecaft Hesap Aç

Minecraft Kaydol, Minecraft Hesap Aç

Online Oyunlar

Merhabalar, bugün sizlere Minecraft Kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için sizlere yardımcı olacağız. Sizlere nasıl bir Minecraft hesabı açacağınızı anlatıp resimli ve detaylı olarak hesap açmanız için gereken bilgileri vermeye çalışacağız. Öncelikle Türkiye’de Minecraft oyunu çok sevilip kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Minecraft oyununu ile yeni tanışan kişiler ve nasıl oynayacağını bilmedikleri için oynayamamakta’dırlar. Bunun en büyük sorunu ise nasıl kayıt olacaklarını bilmemeleridir. Bizde sizlere son dönemlerde Türkiye’de çok ciddi anlamda oynanılan bu oyunu sizlere tanıtıp ve nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız. Öncelikle sizlere Minecraft hakkında kısa bilgi verip daha sonra kayıt olmanız için gerekenler için yardımcı olalım.

Minecraft Hesap Aç

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu oyundur. Programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından geliştirilmiştir ve Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir. Oyun; Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer oyunlarından ilham alınarak geliştirilmiştir. Minecraft, 16 Mayıs2009’da halka açık sürümden önce toplam 1 haftada yazılmış ve TIGSource forumlarında yayınlanmıştır ve oyun popülerliğini, dikkate değer ölçüde bu forumdan kazanmıştır.

Minecraft Kaydol

Sizlere aşağıda hemen Minecraft’a nasıl kayıt olacağınızı resimli ve detaylı olarak anlatacağız. Sizde hemen aşağıdaki kayıt bilgilerini dikkate alarak bir minecraft hesap açabilirsiniz. Ama ilk olarak aşağıda paylaşacağımız “Minecraft Kaydol” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınız zamanda zaten karşınıza ingilizce bir sayfa çıkacaktır.

minecraft-kaydol
minecraft-kaydol

   Minecraft Kaydol

  • İlk olarak bir e-posta adresi eklemenizi istemektedir. Daha önce oluşturduğunuz e-posta adresini ekleyebilirsiniz. Eğer e-posta hesabınız yoksa BURAYA TIKLAYARAK  bir e-posta hesabı alabilirsiniz. Oluşturduğunuz e-posta adresini ilk kutucuğa ekleyiniz.
  • İlk kutucuğa eklediğiniz e-posta hesabınızı tekrar ekliyorsunuz.
  • Kendinize bir Şifre oluşturunuz.
  • Oluşturduğunuz şifreyi tekrar giriniz.
  • Son olarak doğum tarihinizi ekleyip daha sonra “Create Account” adlı yere tıklamanız gerekmektedir.

Eğer merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum panelinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın