msn-hesap-silme

Msn Hesap Silme, Msn Hesap Kapatma 2018

Yardım

Merhabalar, Bugün sizlere “Msn Hesabı Silme” adlı konumuzda sizlere nasıl hesabınızı silmeniz için bilgiler ve resimli, videolu anlatımlar yaparak sizlere yardımcı olacağız. Öncelikle msn hesabını silme isteyen bir çok kişiler vardır. Bunun nedeni ise bir çok nedenlere farklı konulara dayanmaktadır. Bizde bu hesaplarını silmek isteyen kişilere yardımcı olmak için bu konumuzu yazmaya karar verdik. Umarım’da işinize yarayacak bir konumuz olmuştur.

Msn’nin bir diğer adı ise Outlook’tur. Outlook msn aynı sitedir. Bildiğiniz gibi sileceğiniz hesabınız’da belki önemli bilgileriniz vardır veya sizlerin kendi bilgileriniz olabileceği için hesabınızı msn’nin vereceği seçenekler ile tam 70 uzatma hakkınız olacaktır. Aynı zamanda hesabınız’daki önemli bilgileri ve sizin için özel olan bilgilerinizi almanız için bir zaman olacaktır.

Not: Kapatacağınız hesabı eğer 70 gün içinde tekrar girerseniz hesabınız otomatikten tekrardan aktif olacaktır. Eğer kökten olarak silinmesini istiyorsanız size vereceği bu süre zarfına kadar kesinlikle hotmail hesabınıza giriş yapmamalısınız.

Msn (Outlook) Hesabı Silme Linki:

msn-hesap-silme-sayfası
msn-hesap-silme-sayfası

http://mail.live.com/mail/CloseAccountConfirmation.aspx?wa=wsignin1.0

  • İlk olarak hesabınızı silmeniz için Msn.com anasayfasına gidip giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Güvenlik sorusunu ekleyip şifrenizi yazıp giriş yapınız.
  • Hesabınızı doğrulamanız isterse sizlere vereceği seçeneklere göre gidin
  • Daha sonra hesabınızı silmeniz için seçenekler olacaktır ve “Hesabımı Sil” kısmına tıklıyoruz.
  • Seçenekleri işaretledikten sonra hesabınız devre dışı bırakılıp sizlere vereceği süre zarfına kadar giriş yapmamalısınız. Yoksa dediğimiz gibi hesabınız tekrar aktif hale gelecektir.

Eğer takıldığınız yerler ve merak ettiğiniz konular, bölümler olursa bizlere yorum bölümünden yardım isteyerek sizlere en kısa zamanda dönüş yapılarak yardımcı olacaklardır. İyi günler..!

Bir Cevap Yazın