Msn Kaydol, Msn Aç

Msn Kaydol, Msn Aç

Yardım

Merhabalar, bugün sizlere Msn Kaydol işlemlerini gerçekleştirmeniz için size detaylı olarak anlatacağız. Biliyorsunuz’ki artık internet üzerinde çalışan ve oyun oynamak isteyen kişilerin kesinlikle bir e-posta adresinin olması gerekmektedir. Artık günümüzde yaptığımız bazı işleri İnternet üzerinde hallede bilmekteyiz. Tabi bunları yapmak için bir e-posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. E-posta hesabınız olduğu zaman İnternet’te rahatlıkla gezinebilir ve İnternet’i takılmadan kullanabileceksiniz.

Msn Aç

MSN, Microsoft’un internet tabanlı hizmetlerini yürüttüğü kurumudur. MicroSoft Network kelimelerinin kısaltılmış hâlidir. 24 Ağustos 1995 tarihinde yılında Windows 95 işletim sistemi ile birlikte çıkmıştır ve ilk kez MSN Dial-up adında bir çevrimiçi hizmet olarak başlatıldı. 2006 yılında MSN hizmetlerinin çoğu Windows Live bünyesine katılarak yeniden isimlendirilmiştir.

Msn Kaydol

Hemen altta’ki butona tıklayın Msn kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha sonra sizlere resimli olarak yardımcı olmaya çalışacağız.

   Msn Kaydol

Msn Kaydol Resimli (1)
Msn Kaydol Resimli (1)
  • Bir e-posta adresi oluşturmanızı istemektedir. Örnek: adiniz&soyadiniz@hotmail/Outlook/.com şeklinde yapabilirsiniz. Yalnız e-posta adresi oluşturduğunuz zaman kesinlikle Türkçe kelimeler kullanmaktan kaçınmalısınız. oluşturduğunuz e-posta adresi kabul edilmeyecektir.
  • Bir parola yani şifre oluşturmalısınız. Örnek: Harf/Sayı/Sembol [epostabilgi@_156] şeklinde oluşturabilirsiniz.
Msn Kaydol Resimli (2)
  • Adınızı ve soyadınızı doğru bir şekilde giriniz ve daha sonra “İLERİ” butonuna tıklayınız.
Msn Kaydol Resimli (3)
Msn Kaydol Resimli (3)
  • Ülke/Bölge: Eğer Türkiye de giriş yaparsanız zaten otomatik olarak seçilecektir. Yada farklı bir ülkeden kayıt olmak istiyorsanız istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.
  • Doğum Tarihi: Doğum tarihinizi doğru bir şekilde ekleyin, eğer hesabınız çalınırsa doğum tarihiniz ile hesabınızı geri alabilirsiniz. Doğum tarinizi doğru bir şekilde girdiyseniz “İLERİ” Butonuna tıklayınız. Eğer çalınan hesabınızı geri almak istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN.
msn-kaydol-resimli-4
Msn Kaydol Resimli Anlatım (4)

Eğer MSN hesabı oluştururken sorun yaşadığınız yerler varsa bizlere yorum panelinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere hemen yardımcı olmaya çalışacağız.

2 thoughts on “Msn Kaydol, Msn Aç

    1. Merhabalar, Size yardımcı olduysak ne mutlu bize, böyle güzel yorumlar görmek bizleri mutlu ediyor. İyi günler.

Bir Cevap Yazın