Msn Kaydol, Msn Aç

Merhabalar, bugün sizlere Msn Kaydol işlemlerini gerçekleştirmeniz için size detaylı olarak anlatacağız. Biliyorsunuz’ki artık internet üzerinde çalışan ve oyun oynamak isteyen kişilerin kesinlikle bir e-posta adresinin olması gerekmektedir. Artık günümüzde yaptığımız bazı işleri İnternet üzerinde hallede bilmekteyiz. Tabi bunları yapmak için bir e-posta adresine sahip olmanız gerekmektedir. E-posta hesabınız olduğu zaman İnternet’te rahatlıkla gezinebilir ve İnternet’i takılmadan kullanabileceksiniz.

Msn Aç

MSN, Microsoft’un internet tabanlı hizmetlerini yürüttüğü kurumudur. MicroSoft Network kelimelerinin kısaltılmış hâlidir. 24 Ağustos 1995 tarihinde yılında Windows 95 işletim sistemi ile birlikte çıkmıştır ve ilk kez MSN Dial-up adında bir çevrimiçi hizmet olarak başlatıldı. 2006 yılında MSN hizmetlerinin çoğu Windows Live bünyesine katılarak yeniden isimlendirilmiştir.

Msn Kaydol

msn-ac-resimli-anlatim

msn-ac-resimli-anlatim

   Msn Kaydol

  • İlk olarak yukarıda’ki butona tıklıyoruz. Karşınıza msn kayıt olmanız için form çıkacaktır.
  • Adınızı ve soyadınızı yazıyoruz.
  • Bir e-posta adresi oluşturmanızı istemektedir. Örnek: adiniz&soyadiniz@hotmail com şeklinde yapabilirsiniz. Yalnız e-posta adresi oluşturduğunuz zaman kesinlikle Türkçe kelimeler kullanmaktan kaçınmalısınız. oluşturduğunuz e-posta adresi kabul edilmeyecektir.
  • Bir parola yani şifre oluşturmalısınız. Örnek: Harf/Sayı/Sembol [epostabilgi@_156] şeklinde oluşturabilirsiniz.
  • Doğum tarihinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir.
  • Sizden telefon numaranızı eklemeniz istemektedir. Bunun sebebi ise eğer şifrenizi veya çalınma gibi bir durumla karşılaşırsanız telefon numaranız sayesinde geri alabileceksiniz.
  • Diğer E-posta adresini boş bırakabilir veya size önerimiz e-postayı eklemeniz hesap güvenliğinizi artıracaktır. Son olarak güvenlik kodunu yazıp hesap oluştur butona tıklıyoruz.

Eğer merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Yorum