Rakion Kaydol, Rakion Hesap Aç

Rakion Kaydol, Rakion Hesap Aç

Online Oyunlar

Merhabalar, bugün sizlere Rakion Kaydol işlemi gerçekleştirmeniz için sizlere detaylı ve resimli bir şekilde nasıl hesap açacağınızı öğreteceğiz. Öncelikle bildiğiniz gibi Rakion bir savaş oyunudur. Savaş oyunu seven kullanıcılar bu oyunu tercih etmektedir. Bu yüzden bizde sizlere bu oyunu oynayıp kayıt olmanız için sizlere yardımcı olacağız. Resimli ve detaylı olarak nasıl hesap açacağınızı anlatıp hemen oyuna giriş yapmanız için gerekli bilgileri vermeye çalışacağız. Hemen sizlere aşağıda önce Rakion hakkında biraz bilgi verip daha sonra Rakion Hesap Açmanız için yardımcı olalım.

Rakion Hesap Aç

Her bilgisayarda rahatça çalışabilen, haritaları, oyun modları, eşya ve oyun sistemi ile dikkatleri üstüne çekiyor. Rakion Online indirmek kolay ve %100 Türkçe içeriği ile MMO Action hastalarının vazgeçilmezi, sadece 800 mb’lık Client’ı ile zorlanmadan indiriliyor ve savaş keyfini hemen oyuncuya sunuyor. Arena tabanlı dövüş sistemi ile ateşli kapışmaların merkezi olan Rakion’u hemen indir, Cane’e karşı savaşta sen de yerini al!

Rakion Kaydol

rakion-kaydol
rakion-kaydol
  • İlk olarak “Rakion Kaydol” adlı butona tıklıyorsunuz. Daha sonra karşınıza yukarıdaki resim ortaya çıkacaktır.
  • Kendinize bir kullanıcı adı oluşturun. Zaten yukarıdaki resimde gördüğünüz. Gibi örnek vermiş bulunmaktayız. Sizde o örneğe bakarak kendi kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.
  • Bir e-posta adresi eklemeniz gerekmektedir. Eğer e-posta hesabınız yoksa BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz olarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Hesabınızı ekleyin ve son olarak doğrulama işlemini seçin ve “Hemen Üye Ol” butonuna tıklayarak bir hesap açabilirsiniz.

Eğer merak ettiğiniz yerler ve sorularınız varsa bizlere yorum panelinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın