Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç

Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç

Popüler Siteler

Merhabalar, bugün sizlere Spotify Kaydol işlemini gerçekleştirmeniz için gereken bilgileri ve yardımcı olmaya çalışacağız. Spotify hesap açmanız için sizlere resimli ve detaylı olarak hesap açmanız için yardımcı olmaya çalışacağız. Sizde hemen spotify’e kayıt olup ücretsiz olarak müzikleri dinleyebilir ve hemen spotify kullanabilirsiniz. Sizde hemen sevdiğiniz sanatçının albümlerini dinleyebilir ve müzik indirebilirsiniz. Öncelikle sizlere aşağıda spotify hakkında kısa bilgi verelim daha sonra resimli olarak kayıt olmanıza yardımcı olalım.

Spotify Hesap Aç

Spotify İsveçli bir müzik veri akışı servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir. Sistem Windows, Mac OS X, iOS, Linux işletim sistemlerini kullanan bilgisayarların yanı sıra taşınabilir aygıtlardan Android, Windows Mobile, S60 ve webOS işletim sistemlerini kullanan aygıtlar üzerinden erişilebilir.

Spotify Kaydol

Aşağıda gördüğünüz Spotify Kaydol işlemlerini gerçekleştirmeniz için kayıt formudur. Sizde aşağıdaki resmin aynısı doldurarak bir spotify hesabı açabilirsiniz. Hemen sizlere detaylı olarak nasıl kayıt olacağınızı anlatalım. İlk olarak aşağıda vereceğimiz Spotify kayıt olmanız için aşağıdaki butona tıklamanız gerekmektedir.

spotify-kaydol
spotify-kaydol

   Spotify Kaydol

  • Eğer Facebook hesabınız varsa “Facebook ile oturum aç” adlı butona tıklıyorsunuz yada e-posta ile kayıt olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki seçenekleri doğru bir şekilde yapıyoruz.
  • İlk olarak e-posta hesabınızı eklemeniz lazımdır.
  • Eklediğiniz e-postayı doğrulayın.
  • Kendinize bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekmektedir. Zaten yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi web sitemizin ismini biz verdik. Siz isminizi veya sevdiğiniz bir hayvanın, karekterin ismini verebilirsiniz.
  • Doğum tarihinizi doğru bir şekilde ekleyiniz.
  • Kullanım koşullarını kabul edin ve Kaydol butonuna tıklayınız.

Eğer merak ettiğiniz yerler ve sorun yaşadığınız yerler varsa bizlere yorum panelinden ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bir Cevap Yazın