temp-mail-gecici-e-posta

Üyeliksiz E Posta Hesabı Oluştur (Tek Kullanımlık)

Yardım

Üyeliksiz E Posta Aç

Merhabalar, bugün sizlerle birlikte üyeliksiz e posta aç işlemini yapmanız için gereken tüm bilgileri vermeye çalışacağız. Bu e posta sistemi basit ve kolay bir sistemdir. Herkes tarafından kullanılabilir ve kayıt olmadan telefon numarası vermeden hemen sizde üyeliksiz hesap açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere resimli bir şekilde kayıt olmanızı anlatacağız ve sizde hemen mail adresinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

Bu sistem Hotmail Gmail, Yahoo gibi sistemlere benzemez. Bu Dünyaca e-posta sitelerinden mail almanız için kayıt olmanız yani bir form doldurmanız lazımdır. Ama sizlere göstereceğimiz bu site: Temp Mail sizlere hızlı bir şekilde bir hesap adresi vermektedir. Hemen sizlere nasıl üyeliksiz email alacağınızı gösterelim ve hemen aşağıda ki butona tıklamanız lazımdır.

Üyeliksiz E Posta (Tek Kullanımlık)   

temp-mail-tek-kullanımlık
temp-mail-tek-kullanımlık
  • İlk olarak en üstte bulunan email adresi: fivimahe@zainmax.net i sağ tıklayıp maili alıyoruz ve kayıt olacağınız sayfaya ekliyoruz. Bu mail örnekte ki verdiğimiz gibi çıkmaz farklı maillerdir. Tek kullanımlık olduğu için sayfayı yenilediğiniz anda hesabınız kapatılacaktır.
  • Gelen mailleri gördüğünüz boş kısma gelecektir ve oradan göreceksiniz.
  • Sayfayı yenilemek için Refresh yazılan sol tarafa tıklıyoruz.
  • Silmek için ise çarpı işareti olan Delete kısmına tıklıyoruz.

Bu e posta servisimiz tek kullanımlık anonim maildir. Herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Aynı zamanda izi sürülemez başkası tarafından hacklenemez. Sayfayı yenilediğiniz takdirde hesap kapanacaktır ama yeni bir mail alabilirsiniz.


Eğer yukarı da merak ettiğiniz yerler veya e posta ile ilgili problemler yaşıyorsanız bizlere yorum panelinden ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda yardımcı olacağız.

Bir Cevap Yazın