wolfteam-hesap-silme

Wolfteam Hesabı Silme, Wolfteam Hesap Kapatma 2018

Yardım

Wolfteam Hesabı Silme

Merhabalar, Oyun severlerin en popüler oyunlardan biri olan Wolfteam her gün gittikçe kullanıcısı artan bir online savaş oyunudur. Yaklaşık sadece türkiye’de 1,500 milyona yakın kullanıcısı olmaktadır. Bildiğiniz gibi şimdiki günümüzde daha çok savaş oyunları tercih edilmektedir. Her 10 oyun kullanıcılarından 5’i wolfteam’i seçmektedir. Bugün’de sizlere Wolfteam Hesabınızı Silme”niz için yardımcı olacağız. Öncelikle her açılan wolfteam hesabı nasıl açılmışsa öyle’de silinmektedir. Sizlere wolfteam hesabınızı silmeniz için resimli videolu anlatımlar yaparak sizlere yardımcı olacağız.

wolfteam-hesap-silme
wolfteam-hesap-silme
  • İlk Olarak Joygame.com sitesine gidiyoruz ardından hemen wolfteam hesabımıza giriş yapmaktayız.
  • Giriş yaptıktan sonra Ayarlar kısmına gidiyoruz.
  • Ayarlar kısmından gittikten hemen sonra altta “Hesap Silme” yazan yere tıklıyoruz.
  • Tıkladıktan sonra sizlere tam 30 günlük bir süre verilecektir.
  • verilecek süreye kadar wolfteam hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir.
  • Eğer giriş yapılacağı takdirde wolfteam hesabınız tekrar aktif hale gelir ve tekrardan kapatmak zorunda kalmanız gerekebilir.

Not: Sileceğiniz hesabı kesinlikle içinde’ki olan bilgiler silinecektir. Silinecek hesabın aynı isminde açamayacaksınız. Kesinlikle olmayacaktır. Sizlere tavsiyem farklı bir isimde kendinize hesap kurmanızı isterim.

Eğer wolfteam hesabınızı silmekte sorun yaşıyorsanız bizlere yorum bölümünden yardım isteyerek sizlere en kısa zamanda yardımcı olacağız. İyi günler.

Bir Cevap Yazın